Każdy może Świętym być !

Dnia 28 października w naszej szkole odbył się dzień Wszystkich Świętych. Nauczyciele religii przygotowali dla uczniów wiele możliwości wykazania się kreatywnością i wiedzą. Uczniowie klas 1-3 przebierali się za świętych, a uczniowie klas 4-8 przynosili atrybuty wybranego świętego. Na terenie szkoły podczas przerw czekały zadania  na ocenę celującą, związane z życiem bł. Carla Acutisa oraz zagadki „Jaki to święty?”, a kody QR ukrywały odpowiedzi na pytania o życiu świętych. Klasy 1-3 miały także okazję pomalować w świetlicy kolorowankę XXL nawiązującą tematycznie to listopadowego święta. Natomiast w czwartek 3 listopada został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt. „Każdy święty ma swoje wykręty”.

aut.Joanna Ginalska