Dzień Kropki w naszej szkole

 Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Również w naszej szkole rozmawialiśmy z uczniami na temat ich talentów i zachęcaliśmy do prezentowania ich światu. W Dniu Kropki nauczyciele klas 1-3 przygotowali dla dzieci wiele ciekawych „kropkowych” zadań, a Samorząd Uczniowski zadbał w klasach starszych o to, by każdy był pozytywnie „zakropkowany”. Na szkolnych korytarzach zagościło mnóstwo krop, kropek i kropeczek, które przypominały, że warto wierzyć w siebie!