II miejsce w Powiatowy Konkursie Kulinarnym

We  wtorek 14 czerwca uczennice klasy 8a Paulina KlaszkaKarolina Śpiewak osiagnęły wspaniały sukces w dziedzinie zdrowego żywienia. Uczennice brały udział w I i II etapie Powiatowego Konkursu Kulinarnego „ZDROWIE na TALERZU”,  zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną  w ramach programu „TRZYMAJ FORMĘ!”. Opracowany przez Paulinę i Karolinę przepis na zdrową przekąskę „SALSA PRIMAVERA „, a później wykonany w praktyce zdobył uznanie jury. Uczennice zajęły II miejsce. Należy  nadmienić, że w II etapie konkursu brało udział 11 szkół. Naszym wspaniałym autorkom oryginalnego przepisu serdecznie gratulujemy.

aut. A.Kroszowska

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content