Maryja oczami dziecka- wyniki konkursu

Rozstrzygnięto konkurs „Maryja oczami dziecka”. W części plastycznej znalazło się 57 prac, a w części literackiej nadesłanych zostało 6 prac.
Jury w składzie: p. Agnieszka Dusiel- artysta plastyk, p. Małgorzata Łopacińska -nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i p. Joanna Ginalska-katechetka, spośród nadesłanych prac plastycznych postanowiło przyznać:
2 Wyróżnienia ex aequo dla : Pauliny Machockiej z SP nr 50 w Częstochowie oraz Daryny Rubtsovej z SP nr 33 w Częstochowie.
Miejsce 3. : Gabriela Kozieł z SP nr 29 w Częstochowie
Miejsce 2. : Kornelia Grobelak z SP w Czarnym Lesie
Miejsce 1. : Helena Tkaczyńska ze Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstanek
w Częstochowie.
Jury części literackiej w składzie:
p. Iwona Zakrzewska, p. Iwona Będkowska i p. Ewa Duchnik- Dywan- polonistki- przyznało:
Wyróżnienie: dla wiersza „ Kult Maryi” Krzysztof Prusak SP im. Józefa Lompy w Starczy.
Miejsce 3. : za wiersz „Święta Maryjo” Gabriela Kokot  SP im. Jana Kochanowskiego
w Czarnym Lesie.
Miejsce 2. : za wiersz „Chciałbym…” Szymon Małolepszy  SP im. M. Kownackiej
w Częstochowie
Miejsce 1. : za wiersz „Stara fotografia” Weronika Gabas  Publiczna Szkoła Podstawowa
w Naramicach.
O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy bezpośrednio każdego z Laureatów.
Dziękujemy za zgłoszenia.