Ogólnopolski turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Uczniowie naszej szkoły: Alicja Ślęzak, Konrad Parkitny, Antoni Rozwens brali udział drugim etapie w konkursie o ruchu drogowym, który odbył się 29 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 50 w Częstochowie. Organizatorem przedsięwzięcia była Miejska Komenda Policji w Częstochowie. Celem zawodów było działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Po sprawdzeniu zdobytej przez uczniów wiedzy w zakresie ruchu drogowego, młodzi uczestnicy sprawdzali w praktyce swoje umiejętności, przejeżdżając specjalny tor przeszkód w jak najlepszym czasie bez punktów karnych. Ostatnia część obejmowała sprawdzenie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej.