Dzień Dobra

Dzień Dobra to  święto patronalne CARITAS, największej charytatywnej organizacji pozarządowej w Polsce. W tym dniu ideę miłosierdzia zamieniamy na działanie na rzecz drugiego człowieka. W naszej szkole Dzień Dobra obchodziliśmy 21 kwietnia.  Wolontariusze z klas ósmych aktywnie zachęcali do udziału w zbiórce pieniędzy na szczytne cele Caritas Archidiecezji Częstochowskiej, częstując ofiarodawców słodkościami przygotowanymi przez społeczność szkoły. Hasło tegorocznej zbiórki to MIEJSCA, KTÓRE SĄ DOMEM. Wspieraliśmy  miejsca, które niosą pomoc dzieciom i rodzinom oraz dają schronienie potrzebującym z Ukrainy. Dzielmy się dobrem na co dzień.

aut. Marzena Łopacińska, Bartłomiej Olszewski

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content