Zgłosuj na nasz projekt-Velvet- piątka dla Natury!

W Naszej Szkole, uczniowie klasy 2a pod kierunkiem p. Marzeny Łopacińskiej zakwalifikowali się do  Ogólnopolskiego Konkursu „Velvet-Piątka dla Natury”. Namalowali piękne prace plastyczne, wykonali ciekawe doświadczenia, dowiedzieli się, że tlen produkowany przez drzewa jest niezbędny do życia. Następnie dzieci zgromadziły w klasie szyszki, zebrane pod sosną obok szkoły, uzyskały z nich nasiona i zasiali w doniczce klasowe drzewko. Gromadząc zasuszone  materiały przyrodnicze, opakowania po lekarstwach, wykonały piękne plakaty, teraz prace uczniów podlegają głosowaniu całej społeczności szkoły i wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć. Głosowanie potrwa  od 01.03.2022r. do 31.03.2022r.
  • Link do głosowania: https://piatkadlanatury.pl/glosowanie/praca/?s_di=423&u_di=1077&st=1 Głosowanie jest ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników – aby oddać głos, nie trzeba zakładać konta • Codziennie możesz zagłosować na klasę 2a SP 33. Pamiętaj jednak, że możesz oddać po jednym głosie dziennie z każdego: komputera, telefonu, tabletu. • Każdy oddany głos jest zaliczany na poczet całej klasy, nie pojedynczych prac;
Pomóż wygrać swoim faworytom! Przy każdym ekowyzwaniu znajdziesz hasło „udostępnij” – po kliknięciu zostanie wygenerowany link, który możesz wkleić w dowolne miejsce – np. utworzyć post na Facebooku, w którym zaprosisz do zagłosowania swoich znajomych. W konkursie „Ekowyzwanie” przewidzianych jest 160 nagród dla klas z największą ilością głosów. Zwycięskie klasy otrzymają zestawy edukacyjne o wartości do 400 zł. Dodatkowo każdy uczeń zwycięskiej klasy dostanie książeczkę edukacyjną utrwalającą wiedzę zdobytą na ekolekcjach przeprowadzonych w ramach programu.