Zimowe konkursy na medal!

Kolejne sukcesy uczniów klasy 3a! Dorośli lubią różne oblicza zimy. Jednak dzieci wyczekują, kiedy spadnie śnieg. Lena Kaliszuk i Anna Szymczak, uczennice klasy 3a, lubią uprawiać różne sporty związane ze śniegiem i lodem. Uczestniczyły również w powiatowych konkursach plastycznych o zimowej tematyce. Lena Kaliszuk  wzięła udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczne zabawy zimą” zorganizowanym przez SP nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, a Anna Szymczak w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zimowa wycinanka” zorganizowanym przez SP nr 15 im. Polskich Noblistów w Częstochowie i nas nie zawiodły. Uczennice otrzymały 1. miejsca w konkursach, stając na najwyższym podium. Lenko i Aniu, serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

aut. Z.Kamińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content