Omnibusy z 3a!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z „Wiedzy ogólnej”. Należało wykazać się szerokim wachlarzem wiedzy z różnych dziedzin. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wspaniale rozwiązała zadania uczennica klasy 3a, Lena Kaliszuk, zajmując 3. miejsce w Polsce. Jej rówieśnicy również świetnie sobie poradzili, chociaż w olimpiadzie brało udział 295 uczniów. Sandra Kamińska i Anna Szymczak zdobyły 7. miejsce, a Jakub Szymczak9. miejsce w Polsce. Serdecznie gratulujemy dużego osiągnięcia Lenie i jej rówieśnikom oraz Rodzicom. Jesteśmy z Was dumni! Życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach edukacji!

aut. Z.Kamińska