2a i jej słodki pomysł na przyszłość

Uczniowie klasy 2a w ramach realizacji programu „Edukacja wczesnoszkolna z elementami przedsiębiorczości” autorstwa p. Marzeny Łopacińskiej  planowali swoją karierę zawodową. W związku z tym wzięli aktywny udział w Powiatowym Konkursie „Zostań cukiernikiem na święta-hobby, a może zawód?”. Uczestnicy upiekli wspaniałe pierniki  w różnych kształtach i bardzo pomysłowo je ozdobili. Ich wytwory przyniosły  wielkie zwycięstwa i piękne nagrody. Oto laureaci konkursu: Zuzanna Florczyk – 1. miejsce, Milena Klimas – 2. miejsce, Pola Duczkowska – 2 miejsce, Antoni Cichecki – 3. miejsce, Natalia Owczarek – 2. miejsce, Kornelia Wierzchowska – 2.miejsce, Nina Owczarek – 3. miejsce 

 aut. M.Łopacińska

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content