Sleeveface

Międzyszkolny Konkurs „Ubrani w książkę, czyli sleeveface” ogłoszony przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie polegał na zrobieniu zdjęcia z zasłoniętą przez książkę częścią ciała, tak aby kompozycja sprawiała złudzenie, że książka i osoba tworzą spójną całość. Kilku uczniów naszej szkoły, za namową i przy pomocy nauczyciela plastyki oraz nauczyciela bibliotekarza, postanowiło wziąć udział w tym konkursie. Przeprowadzone sesję fotograficzne rozbudziły kreatywność uczniów, a także posłużyły popularyzowaniu czytelnictwa. Wykonane fotografie potwierdzają, że sleeveface to doskonała zabawa, w której trzeba wykazać się pomysłowością i zaangażowaniem w wyszukiwaniu odpowiednich do tego projektu książek. Wielkie brawa dla Antoniny Ziętal za zajęcie 3 miejsca oraz dla Igi SurlejAlexa Woźniaka, którzy otrzymali wyróżnienia w tym konkursie.
P.S. Laureaci zachęcają do czytania, ostrzegając jednocześnie, że czytanie zabija czas, głupotę i analfabetyzm.

M.Kaliszuk, A.Klimecka

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content