Na ratunek Walecznej Agatce

Pomoc dla Agatki z Częstochowy

Cel Zbiórki– leczenie nowotworu w St. Louis Children’s Hospital– zbiórka 8 milionów złotych

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie, dyrekcja naszej szkoły wraz z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce funduszy dla mieszkanki Częstochowy, siedmioletniej Agatki Kuberskiej. Dziewczynka cierpi na guza mózgu. Naświetlenia to w tym momencie jedyna możliwość wyleczenia! Po konsultacji ze światowej sławy profesorem w St. Louis Childrens Hospital, zapadła decyzja o zakwalifikowaniu  i leczeniu dziewczynki w USA. Koszty leczenia są jednak gigantyczne i sięgają 8 milionów złotych! Dzięki zebranym do tej pory funduszom Agatka wraz z mamą wyleciały dnia 03.12.21r. do San Diego. Dalej trwa walka o życie Agatki!!!!

Na terenie szkoły trwa zbiórka funduszy do puszek. Bardzo prosimy o Państwa pomoc i wsparcie. Społeczność szkolna już od wielu lat włącza się w akcje charytatywne organizowane w szkole. Mamy nadzieję, że tym razem będziemy mogli liczyć na Rodziców i Uczniów. Pomóc można również wchodząc na stronę internetową Fundacji Siepomaga.pl i wpłacając pieniądze na leczenie dziewczynki. Zbiórka internetowa trwa do 31.12.21r. Tak więc czas nagli…..

Dziękujemy
Dyrekcja Szkoły, Koordynatorzy akcji.

Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Od jutra, czyli 14 grudnia 2021r. podczas Świątecznego Kiermaszu będą sprzedawane ciasteczka w cenie 3zł za paczkę. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc dla Walecznej Agatki – mieszkanki Częstochowy, która choruje na nowotwór złośliwy mózgu medulloblastoma IV stopnia. Bardzo prosimy o wsparcie.

Koordynator akcji: M. Łopacińska