Mikołajki 2021

Mikołajki dla klas starszych

6 grudnia zagościł w naszej szkole Św. Mikołaj . Spotkanie ze Św. Mikołajem odbyło się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Mikołaj w tradycyjnym stroju odwiedził uczniów , nauczycieli i pracowników SP33 . Wszystkich obdarował ciepłym uśmiechem ,dobrym słowem i słodkim upominkiem .W tym szczególnym dniu uczniowie i nauczyciele ubrali się na czerwono . Odbyły się też mikołajki klasowe. Dzień upłynął w wesołej i świątecznej atmosferze.
Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Mikołajki w klasie 2a

6 grudnia odwiedził naszą szkołę św. Mikołaj. Przyniósł grzecznym dzieciom mnóstwo prezentów. Uczniowie klasy 2a otrzymali bilet do Klasowego Kina na wyjątkowy seans filmowy pt. „Luka”. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi z prezentu i wizyty św. Mikołaja.

aut. Marzena Łopacińska

Mikołajki w klasie 3a

Jak co roku bywa, 6 grudnia z radością obchodziliśmy mikołajki. W tym dniu spełniają się wszystkie marzenia dzieci. Pragnieniem uczniów klasy 3a było wspólne wyjście do kina. Św. Mikołaj obdarował uczniów biletami na film pt. „Mikołaj w każdym z nas 2” oraz ulubionymi słodyczami. Uczniowie z zaciekawieniem wybrali się do Cinema City na ufundowany film,który bardzo się im podobał i przeniósł wszystkich w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Mikołajki jeszcze się nie zakończyły, toteż wszyscy mają nadzieję na dalsze niespodzianki.

aut. Z.Kamińska

Mikołajki w klasie 1a

Rano szaro, buro, ponuro…ale dzisiaj nawet taka pogoda nie była w stanie pokrzyżować planów Mikołajowi.
Z niecierpliwością czekaliśmy wszyscy na tego przemiłego pana w czerwonym kubraku z długą, białą brodą….
I usłyszeliśmy dźwięk, i wszedł, i już był z nami z workiem prezentów.
Tak chcielibyśmy, żeby został dłużej, na wszystkich zajęciach najlepiej na zawsze, ale rozumiemy, że spieszy się dalej ,do innych dzieci, które tak jak my czekają na Niego z niecierpliwością.
Do zobaczenia, do następnego spotkania

aut. M. Górska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content