Wieczornica Zaśpiewajmy Niepodległej

Kolejny raz, uroczystość obchodów Niepodległej świętowaliśmy w Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Zwycięskiej, pod hasłem Zaśpiewajmy Niepodległej. W naszej uroczystości uczestniczyła pani Władysława Tkaczyk – wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie, ksiądz proboszcz Zdzisław Wójcik, mieszkańcy dzielnicy Trzech Wieszczów, liczne grono Rodziców naszych uczniów, telewizja częstochowska ORION. W przeddzień tej pięknej niepodległościowej uroczystości, dzieliliśmy się jej obchodami z wszystkimi obecnymi, zapraszając do wspólnego świętowania, aby tradycja wolnościowa zawsze kojarzyła się z poczuciem wspólnego jej przeżywania. Uczniowie naszej szkoły udowodnili, że przeszłości naszej Ojczyzny jest im znana, a postawa patriotyczna wynika z ich naturalnej potrzeby i stanowi powód do dumy. Nastrój tego pięknego dnia na długo pozostanie w naszej pamięci.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content