Zakończenie I akcji charytatywnej „Pomóż bezdomnym na jesienne chłodne dni”

Szkolne Koło Caritas zakończyło I akcję charytatywną „Pomóż bezdomnym na jesienne chłodne dni”, w której uczestniczyli uczniowie klas : 2a, 4a, 4b, 5b, 6a, 7a, 8b i 8c, Rodzice i Nauczyciele. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za wielkie serce, szczodrość i ogromną wrażliwość. Zebraliśmy mnóstwo artykułów higienicznych, ręczniki, kołdry, koce, ubrania. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej złożył szczególne podziękowanie dyrekcji i społeczności szkolnej na portalu facebook oraz przesłał dyplom uznania.
Organizatorzy: Szkolne Koło Caritas wraz z opiekunami: p. Marzeną Łopacińską i p. Joanną Ginalską kierują szczególne podziękowania do: dyrektor pani Beaty Zemły, wicedyrektor pani Justyny Bartosik, pani Agnieszki Klimeckiej, Alexa Woźniaka – klasa 8a, Emilii Bieńkuńskiej – klasa 8c, Łukasza Drobniaka – klasa 5b, Emila Wrzalika – klasa 7a, Antoniego Cicheckiego – klasa 2a, Laury Łuszczyńskiej – klasa 2a, Natalii Chłąd – klasa 5b, Kornelii Wierzchowskiej – klasa 2a, Mileny Klimas – klasa 2a,Oliwiera Kasprzka  – klasa 2a, Zuzanny Florczyk – klasa2a, Laury Łuszczyńskiej – klasa 2a, Mileny Frączek – klasa 8c, Maksymiliana Bodziocha – klasa 8c, Konrada Kruszewskiego – klasa 6a, Juliana Dylewskiego – klasa2a, Amelii Bednarek – klasa2a, Hanny Mielczarek – klasa 2a, Marii Łopacińskie – klasa 4b, Pauliny Wojnowskiej – klasa4a, Dominiki Ulbrych – klasa 8c, Łukasza Kutaka – klasa 4b, Igi Surlej – klasa 8c, Natalii Kruszewskiej – klasa 5b, Jakuba Kosa – klasa 4b.

au: M.Łopacińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content