Fantastyka – potęga wyobraźni

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II Powiatowym integracyjnym konkursie plastycznym inspirowanym tekstem literackim pod tytułem „Fantastyka – potęga wyobraźni”.
Zadaniem konkursowym było wykonanie na miejscu pracy plastycznej inspirowanej wysłuchanym na żywo tekstem literackim z podkładem muzycznym. To najtrudniejsza formuła konkursów plastycznych. Trzeba mieć pomysł na realizację podanego tematu, pracuje się pod presją czasu i nikt dorosły nie pomoże… Trzeba też dzielnie stawić czoła porażce, werdykt jury i rozdanie nagród odbywa się w tym samym dniu! Na otarcie łez tylko najwyższa nota z plastyki.