Ratownicy Marzeń

21.10.2021r uczniowie klas 5 oraz 7a i 7c w mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach profilaktycznych „ Ratownicy Marzeń”, realizowanych w ramach kampanii Akademia Caritas Dzieciom. Głównym celem szkolenia było wsparcie młodzieży i pomoc w odnalezieniu się w obecnej, skomplikowanej sytuacji związanej z epidemią, a także nauka radzenia sobie w różnych sytuacjach kryzysowych. Podczas zajęć młodzi ludzie dowiedzieli się, jak dążyć do realizacji wyznaczonych celów, mimo napotykanych przeszkód. Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w warsztatach: chętnie dzielili się doświadczeniami, uczyli się rozpoznawać swoje pozytywne cechy. Dziękujemy Caritas Archidiecezji Częstochowskiej za przeprowadzenie warsztatów w naszej szkole.

aut. Katarzyna Krzypkowska, Marzena Łopacińska

Prelegenci i uczniowie w czasie wykładów
Prelegenci i uczniowie w czasie warsztatów

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content