W dniach 12–24 października nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiego sprzeciwu wobec narkotykom, alkoholowi i przemocy. W ramach kampanii uczniowie klas 1 – 8 wykonali symboliczne białe serca, które ozdobiły szkołę. Klasa 3a włączyła się do „Wirtualnego Zjednoczonego Marszu Protestu” wykonując muzyczny hałas. Uczniowie wraz z opiekunami oraz panią dyrektor zagrali jednocześnie na wielu instrumentach. Dzieciom towarzyszyły dobry nastrój i wesoła atmosfera. Kolejnym etapem Kampanii był „Solidarny Wehikuł Czasu”, do którego włączył się nasz niezawodny Samorząd Szkolny. Uczennica klasy 7c, Alicja Ślęzak (z-ca przewodniczącego szkoły) zaśpiewała utwór zespołu Dżem pt. „Wehikuł Czasu”. Oba nagrania zostały przesłane do organizatora akcji.

aut. Katarzyna Krzypkowska, Magdalena Kurleto – koordynatorzy programu „STOP przemocy – więcej MOCY

 

Skip to content