14 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w obecności wychowawców – p. Małgorzaty Górskiej, p. Emilii Ciosek Szczęsnej i delegacji rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się pięknym występem artystycznym w wykonaniu uczniów klas pierwszych, którzy zaliczali ważne zdania edukacyjne. Pierwszoklasiści obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami.
Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez dyrektor – p. Beatę Zemłę i zastępcę Prezydenta Miasta Częstochowy – dr Ryszarda Stefaniaka symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom, medal i słodkie upominki. W czasie uroczystości panowała podniosła atmosfera. Po ceremonii nasi bohaterowie wraz z wychowawcami i zaproszonymi Gośćmi robili pamiątkowe zdjęcia. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Skip to content