Projekt BO 351 będzie realizowany w naszej szkole!

Szanowni Państwo mieszkańcy dzielnicy Trzech Wieszczów, drodzy absolwenci szkoły, kochani uczniowie, przyjmijcie najserdeczniejsze podziękowania za nieocenioną pomoc i poparcie projektu dzielnicowego pt „351 Dzielnicowy punkt integracji i aktywizacji artystycznej w˙Szkole Podstawowej nr˙33 w˙Częstochowie” w˙Budżecie Obywatelskim 2021.
Szczególne podziękowania należą się szanownym rodzicom uczniów szkoły, czcigodnemu księdzu proboszczowi parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Zwycięskiej, którzy wspólnie z nami zaangażowali się w akcję zbierania głosów. Bądźmy dumni z tej inicjatywy, która ponownie znalazła wasze uznanie, zrozumienie i realizację w naszej szkole
Beata Zemła – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informuję, że w ramach VIII edycji budżetu obywatelskiego (2022) pozyskali Państwo środki finansowe. Państwa praca na rzecz popularyzacji wspomnianych zadań, wytrwałość w aktywizowaniu społeczności lokalnej oraz zachęcanie uczniów i ich rodziców do podejmowania aktywności społecznej, zaowocowała. Dzisiaj stanowi o sukcesie zarządzanej przez Państwa placówki. Gratuluję serdecznie!
Rafał Piotrowski
Naczelnik Wydziału Edukacji