Wycieczka do Przybynowa

W dniu 15.09 uczniowie klas 1a i 1b wraz z wychowawcami odwiedzili Agroturystykę pod skałką w Przybynowie. Oprócz integracji uczniowie uczestniczyli w warsztatach robienia mydła, a skoro mydło to i pranie na tarze. Wiemy że nasi uczniowie pracy żadnej się nie boją dlatego wyprali dawnym sposobem pieluszki, które przygotowali prowadzący zajęcia. Po pracy wszyscy otrzymali słodką niespodziankę – watę cukrową. Z naładowanymi bateriami nasi najmłodsi wyruszyli do mini ZOO aby poznać wielbłąda Bazyla i jego znajomych. Ponieważ grupa była bardzo cicho (tak jak powinno zachowywać się przy zwierzętach) oraz uczniowie naszej szkoły wykazali się wysoką kulturą w nagrodę mogli nakarmić pozostałe zwierzęta.
Pozostaje już tylko wypominać wycieczkę i odliczać dni do kolejnej.

aut. E. Ciosek – Szczęsna

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content