Marsz Różowej Wstążki

Uczennice z klasy 6a,7d,8a i 8c pod opieką pani Aliny Kroszowskiej uczestniczyły w Marszu Różowej Wstążki , który odbył się w środę 15 września. Nasz udział w marszu dokumentował uczeń z klasy 7d. Organizatorem tej akcji promującej profilaktykę chorób nowotworowych , zwłaszcza raka piersi jest Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki. Uczennice przygotowały różowe baloniki oraz transparent zachęcający kobiety do zdrowego trybu życia. Uczestnicy marszu wyruszyli z Placu Biegańskiego w kierunku Starego Rynku, gdzie zorganizowano Miasteczko Profilaktyczne. Można było zasięgnąć tam opinii lekarzy różnych specjalizacji w kwestii zdrowia.

aut. Alina Kroszowska

marsz 1
marsz 2
M6

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content