Tajemniczy Ogród w wykonaniu Uczniów i Rodziców klasy 6 d

Doczekaliśmy się, po powrocie z nauki zdalnej mogliśmy zadziałać i zacząć realizować projekt Tajemniczy Ogród. Dzięki wsparciu Rodziców uczniów klasy 6 d, jak i samych uczniów – przyniesione kwiaty, sadzonki, cebulki, byliny – z ogromnym zaangażowaniem zostały posadzone w patio między salami 12 i biblioteki szkolnej. Chłopcy z zapałem przekopywali trawę, wyznaczali miejsca do posadzenia roślin, podlewali już osadzone kwiaty. Dziewczynki zadbały o wystrój, plewiły i wsadzały cudnie pachnące lawendy, tymianki, stokrotki i inne kolorowe kwiaty. Pierwsze obrazy tej akcji możemy już zaprezentować. Zapewniamy jednak, że to jeszcze nie koniec naszych działań w upiększaniu Tajemniczego Ogrodu.

aut. J. Bartosik

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content