Dzień Patronki

W dniu 19 maja 2021 roku w Szkole Podstawowej im Marii Kownackiej w Częstochowie uroczyście obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły połączony z powitaniem wiosny. Ciekawa prezentacja (odnośnik otwiera się w nowej zakładce) przygotowana przez p. E. Duchnik Dywan, p. I. Zakrzewską przypomniały życiorys i utwory literackie naszej pisarki. Prezentacja (odnośnik otwiera się w nowej zakładce) przygotowana przez p. M. Kaliszuk i p. I. Będkowską, pozwoliły na rozwiązanie quizów i „odnalezienie naszego sztandaru”. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła nosi imię tej wybitnej postaci, całkowicie oddanej dzieciom. Maria Kownacka powiedziała „Uśmiech dziecka jest moim uśmiechem” i właśnie szkolne obchody Dnia Patrona dostarczyły wszystkim dużo uśmiechu i radości. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom za aktywne zaangażowanie w nasze obchody.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content