Czerwone krzesło jako gra planszowa – projekty uczniów 6d

Lektura nie musi być nudna! Kolejny już raz udowodnili to Wspaniali Uczniowie klasy 6d.
Po omówieniu Magicznego drzewa – Czerwonego Krzesła z chęcią wykonali projekt gry. Każdy miał do wykorzystania swoją wiedzę i znajomość książki, wyobraźnię i chęci. Z tych „materiałów” powstały rewelacyjne obrazy. Olaf stworzył cudowną grę, na wzór Monopoly, z czerwonymi krzesłami. Dominik z Frankiem na swojej planszówce umieścili wszystkie ciekawsze miejsca podróży bohaterów Maleszki, a Ola, zarówno sama, jak i z Sarą i Dominiką, stworzyły gry, dzięki którym Magicznego krzesła nie da się zapomnieć. Również Miłosz, Konrad, Wojtek, Mateusz, jak i Maja, udowodnili, że lektura nie musi być nudna, a gra planszowa pozwoli utrwalić najważniejsze jej motywy.
Przypomnijmy, że to nie był pierwszy projekt. Wcześniej, 6d, wykonywała Mortena, z lektury Net, Feliks i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi. Co będzie następne, tego jeszcze nie wiedzą, ale po powrocie z nauczania zdalnego z pewnością pani Justyna Bartosik zaskoczy ich nowym projektem.
Do zobaczenia w szkole 😊

aut. J. Bartosik

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content