Obchody Dnia Ziemi

Obchody Dnia Ziemi w naszej szkole poprzedził szkolny konkurs, związany tematycznie z hasłem : „Przywróć naszą Ziemię”, w którym uczniowie przygotowali ciekawe prezentacje.

Albert z klasy 6c i Krystian z klasy 6b zajęli pierwsze miejsce i to ich prezentacje pragniemy zaprezentować. Wyróżnienia otrzymały uczennice: Karolina, Paulina, Antonina z klasy7a oraz Aleksandra z kl.6d i Karolina z kl.8a. Projekty przygotowane przez uczniów propagowały działania na rzecz klimatu i środowiska. Środowisko jest tylko jedno i od nas samych zależy jak ono będzie wyglądało. Dbajmy więc o nie i nie pozwólmy go zniszczyć lub zaśmiecić.

Może wydawać się, że jednostkowe zmiany mają małe znaczenie, jednak skumulowane działania generują wielką moc. Jeśli chcemy zmian na świecie,to zacznijmy je od siebie.

Nie bądźmy obojętni, dzielmy się wiedzą z innymi.

Ziemia jest naszym domem, dbajmy o nią!

grafika przedstawiająca kulę  ziemską z której wyrasta roślinka