Zwycięska Iga

Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy7c – Iga Surlej została wyróżniona w konkursie na małe formy teatralne pt. „Młodość bez uzależnień – Żyj pełnią życia”. Był on organizowany przez Urząd Miasta Częstochowy- Wydział Polityki Społecznej we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Częstochowie. Celem konkursu było ukazanie tego, jak młodzi ludzie wyrażają, to co uważają za ważne, jak żyć pełnią życia, bez uzależnienia od substancji psychoaktywnych, bez przemocy i agresji. Iga wspaniale poradziła sobie z tym zadaniem, tworząc świetny film z wartościowym przekazem dla młodych ludzi, który został doceniony przez komisję konkursową. Cieszymy się, że w społeczności uczniowskiej naszej szkoły są tak utalentowani młodzi artyści. Jeszcze raz gratulujemy Ci Igo! Koordynacją udziału uczennicy w konkursie zajmowała się pedagog p. Katarzyna Krzypkowska