Laureaci konkursu Jesienne kompozycje

W pierwszych dniach grudnia rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne kompozycje”, którego organizatorami były: p. Renata Łapeta, p. Marzena Łopacińska, p. Emilia Ciosek Szczęsna i p. Joanna Ginalska. Wpłynęły aż 54 prace plastyczne. W konkursie wzięli udział uczniowie z następujących szkół:
Szkoły Podstawowej nr 1 w Częstochowie, Szkoły Podstawowej nr 16 w Częstochowie, Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie, Szkoły Podstawowej nr 39 w Częstochowie, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 Szkoły Podstawowej nr 40 w Częstochowie, Szkoły Podstawowej nr 33 w Częstochowie, Szkoły Podstawowej w Brzyszowie.

Zwycięzcy z naszej szkoły, to:

Natalia Owczarek – I miejsce -klasa Ia
Kacper Bala- I miejsce-klasa Ib