NIepodległa w SP 33

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
 zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska
J. Piłsudski

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości są zupełnie inne, bo to obchody w czasach pandemii covid19. Mimo to nasza społeczność szkolna będzie wspólnie świętować, by uczcić niepodległość. Z tej okazji zachęcamy Was Drodzy Uczniowie, Rodzice do przeżywania tego święta oglądając prezentacje przygotowane przez Waszych nauczycieli, w których dostrzeżecie wystąpienia Was samych: p.  E.  Duchnik Dywan, p. I. Bartecka, p.M. Górska, p. E. Ciosek Szczesna, p.  M.  Łopacińska, p.  O Kozłowska Żołędziewska, p. B.Olszewski, uczniowie klas 1a, 1b, 3a, 3b, Rodzice.
Drodzy Uczniowie, włączcie się w tak ważny dzień dla Naszej Ojczyzny wspólnie z wychowawcami i nauczycielami, rodzicami i rodzeństwem.

kadr z prezentacji

Akademia z okazji Święta Niepodległości

„Pierwsza kadrowa” w wykonaniu klasy 1b (plik otwiera się w nowym oknie)

Prezentacja z okazji Święta Niepodległości  (plik otwiera się w nowym oknie)