Zasady funkcjonowania szkoły 26.10.2020 do dnia 08.11.2020 r

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!
Uprzejmie informuję o zasadach funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 33 od dnia  26.10.2020 do dnia 08.11.2020 r.
Od poniedziałku 26 października będą obowiązywały nowe zasady funkcjonowania szkoły, uczniowie klas 4-8 naszej szkoły, przechodzą na pracę zdalną, a nauczanie uczniów klasy I-III będzie funkcjonowało w trybie stacjonarnym. W godzinach 8 do 16 dzieci do 16. roku życia nie mogą same wychodzić z domu. W tych godzinach mogą się przemieszczać jedynie pod opieką dorosłych. Obostrzenie to nie obowiązuje w weekendy.
Zakaz spotkań grup powyżej pięciu osób (wyjątki – osoby, które mieszkają razem czy spotkania w celach zawodowych).
Nauczyciele w szkole mogą udostępnić komputer i materiały dla uczniów tzn. „Stacje” nauki zdalnej dla tych ,którzy nie mają warunków do uczenia się zdalnie w domu.
Zamknięcie szkoły nie musi jednak oznaczać problemów z dostępem do edukacji. Aby umożliwić nauczycielom efektywne nauczanie zdalne, wprowadzamy platformę edukacyjną MS Teams, która pozwoli zachować ciągłość nauczania i pozostać w kontakcie z uczniami.
Bądźmy razem i wspierajmy się nie zapominając, że najważniejsza w tej chwili jest ochrona zdrowia i życia naszych uczniów, ich rodzin, nas samych i naszych najbliższych. Zwracamy się do Państwa o zrozumienie i przestrzeganie ograniczeń.
Życzymy Wam i sobie dużo sił i wytrwałości i bądźmy razem w tym trudnym okresie!
Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania szkoły (odnośnik otwiera się w nowym oknie)

Z wyrazami szacunku
dyrektorzy szkoły Beata Zemła, Justyna Bartosik i nauczyciele

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content