Dzień Edukacji Narodowej 2020

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, życzę dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.

Pozwólcie Państwo, że moje słowa skieruję także do bohaterów dzisiejszego dnia, do pierwszoklasistów. Za moment staniecie się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły, złożycie ślubowanie przynależności do określonej grupy. We współpracy z  Waszymi Rodzicami przyczynimy się do wychowania młodego człowieka w poczuciu własnej wartości, mądrego, zaradnego i posiadającego umiejętność spełniania swych marzeń. Noście z godnością miano uczniów naszej szkoły,

Z najlepszymi życzeniami
Beata Zemła
dyrektor szkoły

uczniowie klas pierwszych na uroczystości ślubowania
uczniowie klas pierwszych na uroczystości ślubowania
uczniowie klas pierwszych na uroczystości ślubowania

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content