List do Rodziców Uczniów Szkoły Podstawowej nr 33

Szanowni Rodzice,
Doceniamy Wasz wysiłek, zaangażowanie, szybkie przystosowanie się do nowych warunków pracy w naszej szkole. Bądźmy razem i wspierajmy się nie zapominając, że najważniejsza w tej chwili jest ochrona zdrowia i życia naszych uczniów, ich rodzin, nas samych i naszych najbliższych. Zwracamy się do Państwa z prośbą, aby się kontaktować się z naszą szkołą oraz załatwiać wszystkie sprawy drogą elektroniczną, telefonicznie lub po umówieniu się na dany dzień i daną godzinę. Ograniczamy do minimum przychodzenie i przebywanie osób trzecich na terenie szkoły. Rodziców prosimy o przestrzeganie ograniczeń i nie wchodzenie na teren szkoły, do szatni i innych pomieszczeń szkoły. Proszę oczekiwać na dzieci po skończonych zajęciach przed budynkiem szkoły. Rodziców zabierających dzieci ze świetlicy szkolnej prosimy o zgłaszanie odbioru dziecka u pracownika na portierni.

Życzymy Wam i sobie dużo sił i wytrwałości, bo wiele wskazuje na to, że potrzebujemy czasu na uporanie się z pandemią. Będziemy z Wami w tym trudnym okresie!

Z wyrazami szacunku
Dyrektorzy – Beata Zemła, Justyna Bartosik, nauczyciele, pracownicy szkoły