Szkoła była zamknięta, ale dzięki nauczycielom i wspierającym swoje dzieci rodzicom kształcenie nie zostało przerwane. Zdalne kształcenie wprowadziliśmy z  dnia na dzień i było dla nas nowym doświadczeniem pełnym wyzwań i zmagań ze sprzętem, nowymi technologiami, z organizacją nauki w  domowych warunkach. Po  tych miesiącach lepiej poruszamy się w wirtualnym świecie, ale też wiemy, że nawet najlepszy sprzęt, kamera internetowa nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z  naszymi uczniami.
Za ten wielki wysiłek, którzy wszyscy włożyliście w zdalną edukację bardzo dziękuję Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom. Mam nadzieję, że wszyscy wrócimy do szkół we wrześniu a epidemia nie zabierze nam po raz drugi tego cennego bezpośredniego kontaktu!
Teraz przyszedł czas na odpoczynek. Życzymy Wam dobrych i bezpiecznych wakacji, słonecznej pogody, dziecięcej radości. Słowa uznania kierujemy do wszystkich pedagogów, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań. Dziękujemy uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a  rodzicom za okazaną pomoc, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.
Udało się?
Uważamy, że tak i otrzymujemy takie potwierdzenia od Naszych rodziców.
Nagrywaliśmy filmiki na you tube, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, czytaliśmy książki, mieliśmy spotkania online na aplikacji Zoom, Discord, Teams, Padlet. Zdalna edukacja nauczyła nas nowych umiejętności, jednak marzymy o powrocie do normalności.
Do zobaczenia

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 33

Skip to content