Gala wręczenia nagród

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 6c Maksymilian Bodzioch otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy. Nagroda przyznawana jest uczniom, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami, a w szczególności są laureatami konkursów interdyscyplinarnych, przedmiotowych i olimpiad co najmniej na szczeblu wojewódzkim. Takim uczniem jest Maks, który na swoim koncie ma już wiele osiągnięć edukacyjnych.

Maksiu


Wiedza Maksymiliana wykracza poza zakres materiału programowego, czego efektem są wysokie wyniki nauczania oraz liczne dyplomy laureata ogólnopolskich konkursów. Chłopiec jest w klasie szóstej, a już na swoim koncie ma olbrzymi sukces jakim jest zajęcie I miejsca w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z historii. Jest to wyjątkowe osiągniecie – Maksymilianowi udało się pokonać swoich starszych kolegów, jest najmłodszym uczestnikiem i laureatem konkursu. Uczeń rozwija swoje umiejętności językowe sięgając po lekturę w języku angielskim, czego efektem są wysokie noty w olimpiadach ogólnopolskich. Maksymilian zajął II miejsce w Polsce w ogólnopolskim konkursie FOX zorganizowanym pod honorowym patronatem MEN oraz Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz inne liczne dyplomy laureata z języka angielskiego.

Nagrodę Maksymilianowi wręczył prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk podczas uroczystej gali, która odbyła się w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wychowawca: Grażyna Markowska

Maksiu1

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content