Egzamin już wkrótce!

Drodzy Rodzice, mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej wszystko zostało przygotowane i wasze dzieci bezpiecznie będą mogły podejść do najważniejszych dla nich egzaminów.

Drodzy Uczniowie klas ósmych!
Przed Wami ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty w 2020 r.
Mamy nadzieję, że lata nauki były dla Was nie tylko okresem wytężonej pracy, ale również czasem zawierania pięknych przyjaźni i kształtowania swojej osobowości. Życzymy Wam, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Życzę także, aby wyniki, które uzyskacie na egzaminie, dały Wam możliwość realizacji życiowych planów i  marzeń, abyście dostali się do wymarzonych szkół.
Z całą pewnością Wasza dotychczas zdobyta wiedza, nabyte umiejętności oraz kompetencje przyniosą wymierne efekty. Życzymy, by wyniki, które uzyskacie, odpowiadały oczekiwaniom i zapewniły możliwość realizacji dalszych życiowych planów – również tych, związanych z  kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Realizujcie w kolejnych latach swoje pasje i rozwijajcie swoje zdolności. Życzę konsekwencji i pomyślności!
Niech w tych ważnych dniach nie opuszcza Was optymizm, a dorośli wpierają swoją mądrością.
Powodzenia!

Beata Zemła, Justyna Bartosik, Nauczyciele szkoły