E – spotkanie z dietetykiem

Nasza szkoła promuje zdrowy styl życia uczestnicząc w XIV Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”. Biorąc pod uwagę troskę o zdrowie nasze i innych, w myśl hasła szkolnego projektu : „33 aktywność promuje i zdrowe odżywianie proponuje” nawiązaliśmy współpracę z dietetykiem. Podczas zajęć z wychowawcą w dniu 3 czerwca odbyło się spotkanie online dietetyka z uczniami szkoły. Uczniowie klas I-III zobaczyli przygotowaną dla nich przez dietetyka prezentację na temat: „Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie”. Uczniowie klas 4-7 usłyszeli cenne informacje dotyczące zasad prawidłowego odżywiania połączone z prezentacją „Twoja dobra dieta”. Myślę , że każdy z nas wyniósł z tego spotkania coś dla siebie, a cenne uwagi dietetyka zostaną wykorzystane w codziennej diecie.

Koordynatorzy Programu „Trzymaj Formę!”

dzieciaki-i-dr-kasia