Szanowni Państwo,
Z perspektywy minionych dni, wiemy jak trudny jest to czas dla rodziców, nauczycieli i naszych uczniów, dziękuję

Wspaniałym Nauczycielom,
za zorganizowanie procesu nauczania on line, za sprawne rozwiązywanie problemów technicznych, które pojawiały się po stronie uczniów, za kreatywność i elastyczne podejście do nowych warunków pracy zdalnej, za realizację tego procesu w taki sposób, aby był w pełni dostosowany do możliwości uczniów, za efektywne korzystanie z e-dziennika, e-maili, ale także ze swoich stron internetowych, portali społecznościowych, za stworzenie grup klasowych, za pomocą których prowadzicie grupowe videospotkania online.

 

Wspaniałym Rodzicom
dziękuję za wszystkie cenne uwagi dotyczące organizacji procesu nauczania, zarówno techniczne jak i organizacyjne w kontaktach z nauczycielami, wychowawcami, z dyrektorami, za spokój i rozwagę w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Zdajemy sobie też sprawę, z trudnej sytuacji rodziców, którzy borykają się z wieloma dodatkowymi problemami związanymi ze swoją pracą i nie mogą poświęcić wystarczająco dużo czasu na pracę z dzieckiem lub w tym samym czasie wykonują prace zdalną, do której potrzebują chociażby dostępu do komputera, w tym samym czasie co ich dziecko.

 

Proszę wszystkich Państwa o wzajemną wyrozumiałość. Proces nauczania  powinien oczywiście trwać, natomiast najważniejsze teraz jest przestrzeganie zaleceń związanych z  sytuacją epidemiologiczną.

Życzymy wszystkim zdrowia, cierpliwości i pogody ducha
do zobaczenia

Beata Zemła, Justyna Bartosik, nauczyciele szkoły.

Skip to content