Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły

 Rozpoczęliśmy w Szkole Podstawowej nr 33 w Częstochowie zdalne nauczanie. Uczymy się go i stale modyfikujemy, dlatego jedyną postawą w tej sytuacji jest rozsądek i wzajemne zaufanie, przekonanie że zawsze priorytetem dla nas są potrzeby dzieci. Liczymy na Państwa zrozumienie, pomoc i wsparcie w organizacji życia szkoły w tych nietypowych warunkach. Jako dyrektor placówki uwzględniam obowiązki nauczycieli, pracowników, a przede wszystkim – potrzeby dzieci i młodzieży. Nikt z nas nie ma doświadczenia w takiej formie pracy, koniecznej by zapewnić bezpieczeństwo.
Chcę podziękować
Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom, Rodzicom za cierpliwość i godną szacunku postawę wobec zagrożenia oraz utrzymanie ciągłości procesu dydaktycznego  w odpowiedzi na potrzeby Uczniów. Apeluję do Państwa o racjonalne zachowanie i weryfikowanie niesprawdzonych informacji oraz unikanie szumów informacyjnych, które szerzą niepotrzebny niepokój. Od Nauczycieli oczekuję organizacji pracy, która pozwoli na terminową realizację zobowiązań, przy zachowaniu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Nasze funkcjonowanie w tej trudnej sytuacji wymaga od każdego roztropności, spokoju i szczególnej życzliwości, aby pomagać sobie nawzajem. Dziękuję Państwu za rozumienie. Życzę dużo zdrowia dla nas wszystkich, naszych rodzin i przyjaciół.

Z poważaniem Beata Zemła

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content