Szóstoklasista laureatem! Mamy laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii!

Maksymilian Bodzioch, uczeń klasy 6 naszej szkoły, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2019/2020. Wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami z historii, będąc najmłodszym uczestnikiem konkursu oraz rozległą wiedzą dalece wykraczającą poza podstawę programową. Maks jako laureat konkursu organizowanego przez Kuratorium w Katowicach, będzie zwolniony na egzaminie ósmoklasisty z dodatkowego przedmiotu, otrzymując tym samym maksymalną liczbę punktów. Droga do sukcesu nie była łatwa jednak pasja Maksa, fascynacja zjawiskami i postaciami historycznymi, determinacja, talent, zaangażowanie, wsparcie rodziców, pomogły spełnić marzenie, osiągnąć coś co na początku drogi wydawało się mało realne. Maks przygotowywał się pod kierunkiem nauczyciela historii – p. Anny Roskosz.
Maks! Jesteśmy z ciebie dumni! Gratulujemy Tobie i rodzicom!
I dziękujem

aut. A. Roskosz