Walentynki u nas

Dnia 12 lutego zespół Samorządu Uczniowskiego w składzie: Fabian Lampa, Magdalena Domańska i Karolina Zielińska przedstawili w szkolnym radiowęźle audycję pt. „Walentynki tuż, tuż!”. Była oczywiście poczta walentynkowa, słodkości i czerwone serduszka oraz wspólny taniec ,,Belgijka”. Czerwień  w dni świętowania była dominującym kolorem w  elementach ubrań uczniów.  Zdjęcia mówią same za siebie……..:)

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w tym miłym dla wszystkich młodych serc dniu została zorganizowana Walentynkowy koncert życzeń, który poprowadzili uczniowie klasy 7a Magdalena i Fabian. Z głośników szkolnego radiowęzła płynęła piękna, nastrojowa muzyka oraz życzenia.

opiekun Samorządu

aby obejrzeć zdjęcia, kliknij w miniaturkę

Znaczek  na listwie filmu przenosi do wersji pełnoekranowej