Szkoła rozbudza u uczniów zamiłowanie do czytania i wzrostu aktywności czytelniczej

Książki pobudzają wyobraźnię i kreatywność o czym wiedzą uczniowie klasy 2b, czytając lekturę pt: „Doktor Dolitte i jego zwierzęta”. To właśnie tworzenie historii, obrazów, portretów, przedstawień i wsłuchiwanie się w refleksje dzieci sprawia, że młodzi czytelnicy nabierają ochoty na zagłębienie się w literaturę. Pomysłodawczyniami takiego konkursu były wychowawczynie klasy 2b p. Renata Łapeta, p. Aneta Trzepizur, które do wspólnego czytania zaprosiły dyrektora szkoły p.  Beatę Zemła.

Miłości do książek nie można rozwinąć. Nikt nie kocha pod przymusem.

aut R. Łapeta

galeria wyświetla się po kliknięciu w miniaturkę

Znaczek  na listwie filmu przenosi do wersji pełnoekranowej

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content