Dzień otwarty w naszej szkole

W czwartek 13 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 33 odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Stąd zaangażowani w  organizację dnia otwartego w szkole nauczyciele oraz uczniowie kilku klas swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor szkoły p. Beata Zemla, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Na początek przedszkolaki wysłuchały piosenek wykonanych przez szkolny chór pod kierunkiem p. Ireny Barteckiej. Następnie pod opieką p. Marzeny Łopacińskiej, p. Zdzisławy Kamińskiej, p.  Małgorzaty Górskiej ,p.  Doroty Salwy, p. Renaty Łapety, p. Anety Trzepizur dzieci ruszyły na zajęcia przygotowane przez nauczyciele: dzieci samodzielnie lub z pomocą rodzica i nauczyciela odkrywały swoje talenty: lepiły z masy solnej, rozwiązywały quizy na monitorach interaktywnych, ćwiczyły origami. Na zabawy ruchowe i dydaktyczne zaprosiły Panie Marta Kaliszuk, Iwona Będkowska, które przygotowały długi labirynt ćwiczeń, który zakończył się w gabinecie dyrektora szkoły. Tego dnia przyszli uczniowie klas 1 –ych , wyszli obdarowani wieloma upominkami i certyfikatem o  stwierdzonej dojrzałości szkolnej.

Dziękujemy przybyłym Gościom i mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i  pełni  zapału we wrześniu 2020 r.:)

Znaczek  na listwie filmu przenosi do wersji pełnoekranowej

kliknij w miniaturkę by obejrzeć zdjęcia

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content