Z wizytą w RE:ymoncie

31 stycznia 2020 r. uczennice klas ósmych pod opieką doradcy zawodowego uczestniczyły w III Spotkaniu Pracodawców Przemysłu Mody i Tekstyliów pod nazwą „Coffee Fashion”, zorganizowanym w Zespole Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W.S. Reymonta. Spotkanie było okazją do poznania zawodów związanych z przemysłem odzieżowym oraz do zweryfikowania wiedzy na temat tej branży. Dziewczęta obejrzały interesującą prezentację przedstawioną przez eksperta ds. e-commerce w sektorze odzieżowym na temat „Marketing i nowoczesne kanały sprzedaży w przemyśle mody” oraz wysłuchały wystąpień właścicieli zakładów odzieżowych i agencji zajmujących się reklamą odzieży. Miały także przyjemność podziwiać fantastyczny pokaz „Energia w modzie”, zaprojektowany przez uczniów RE:ymonta i porozmawiać z uczniami kształcącymi się w zawodach technik przemysłu mody i technik reklamy. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze kawiarnianej przy muzyce i dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.

aut. Iwona Będkowska