Kolejna wizyta u przedszkolaków

W piątek, 13 grudnia 2019 r., uczniowie klasy 1a wybrali się na rewizytę do Miejskiego Przedszkola nr 27 przy ul. Krasińskiego 1. Od progu serdecznie powitali uwielbiane Panie nauczycielki, super obsługę, rodzeństwo, koleżanki i kolegów. Następnie obejrzeli jasełka w wykonaniu grupy 6-latków. Mali aktorzy przepięknie deklamowali swoje role, śpiewali, grali na instrumentach perkusyjnych i tańczyli z wykorzystaniem rekwizytów. Publiczność obserwowała przedstawienie z wielkim zainteresowaniem, w napięciu, co będzie dalej. Przedszkolaki po raz kolejny otrzymały owacje na stojąco. Gratulujemy Rodzicom wspaniałych pociech, a przedszkolakom życzymy sukcesów!

aut. z. Kamińska