Świąteczne kolędowanie

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia pełne ciepła, radości i miłości, rozpoczęliśmy świąteczne kolędowanie z udziałem naszych dzieci, młodzieży, rodziców, pracowników szkoły i zaproszonych gości: ks. Proboszcz- Zdzisław Wójcik, p. Zenon Chrząstek. pani dyrektor Beata Zemła  powitała przybyłych gości, zapraszając wszystkich do wysłuchania programu Bożonarodzeniowego, aby zgromadzeni nie szczędzili obdarowywania naszych aktorów gromkimi brawami i  uznaniem za ich występ. Poprzez recytację bajki „Dziewczynka z zapałkami”, śpiew kolęd i pastorałek, występy taneczne najmłodszych z uczniów przenieśliśmy się w  radosną atmosferę świąt i szczególny nastrój. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała szczególnie młodym artystom oraz ich opiekunom za wspólne kolędowanie i przygotowanie pięknej uroczystości: p. Marzena Łopacińska, p. Małgorzata Górska, p. Zdzisława Kamińska,p. Aneta Kluźniak Buchaniec, p. Emilia Ciosek Szczęsna, p. Dorota Salwa, p. Ewa Ducznik Dywan, p. Irena Bartecka, katechetom: p. Joanna Ginalska, p. Bartłomiej Olszewski. Na korytarzach szkolnych prezentowały się ozdoby świąteczne i unosił się zapach pierników. Wszystko to przygotowane przez dzieci, przy nieocenionej pomocy i wsparciu ze strony p. Marzeny Marchewki, p. Renaty Łapety, p. Andrzeja Solskiego, p. Agnieszki Dusiel, p. Agnieszki Klimeckiej i wszystkich wychowawców klas. Wszyscy wysłuchali przedstawienia siedząc przy stołach uroczyście nakrytych i słodkościach przygotowanych przez wspaniałych rodziców uczniów. Nie zapomniano także o ciepłych słowach i pięknych życzeniach, do zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zachęcamy do obejrzenia wydarzenia w naszej galerii