HO, HO, HO wizyta Świętego Mikołaja

Dzień 6 grudnia jest wyjątkowym dniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to dzień wypełniony uśmiechem radością i życzliwością, dzień, w którym świętujemy imieniny ulubionego przez wszystkich Świętego Mikołaja. Uczniowie ubrani byli na czerwono, a na głowach mieli założone mikołajkowe czapki.
W tym dniu do szkoły przybył gość specjalny z Laponii św. Mikołaj, odwiedził wszystkich uczniów, dyrekcje oraz nauczycieli wręczając słodkości, a w świąteczną atmosferę prowadziła nas muzyka lecąca ze szkolnego radiowęzła.
Mikołaj obiecał, że za rok też przybędzie (oczywiście pod warunkiem, że wszystkie dzieci będą grzeczne )

aut. A. Misiukiewicz

.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content