Z wizytą u przedszkolaków

W piątek, 21.11.2019 r, uczniowie klasy 1a z radością wybrali się na kolejną wycieczkę, tym razem do ukochanego MP nr 27 przy ul. Krasińskiego 1. Przywitali się ze wspaniałą p. dyrektor, ulubionymi nauczycielkami oraz koleżankami i kolegami. Następnie obejrzeli uroczyste przedstawienie z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl przygotowała grupa 6-latków, która otrzymała owacje na stająco. Co roku przedszkolaki pamiętają o tym niezwykłym święcie. Występ jak zawsze był na bardzo wysokim poziomie. Wspólny śpiew rozbrzmiewał głośno przy akompaniamencie pianina. Dzieci wspaniale znały słowa wielu pieśni. Maluszki z podziwem patrzyły na swoich starszych kolegów, a nauczyciele z radością i wzruszeniem. Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły wspólnie w zabawach przy muzyce z wykorzystaniem pedagogiki zabawy.

aut. Z.Kamińska