Wiktor w gronie najlepszych uczniów województwa śląskiego

Uczeń naszej szkoły, Wiktor Krocz z klasy 8b, został laureatem VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Dyktando o bardzo wysokim poziomie trudności organizowane jest dla uczniów szkół podstawowych klas 4-6 i 7-8 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego. Wiktor, jako jedyny w naszej szkole, osiągnął wymagany próg 80 % w eliminacjach szkolnych i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. W eliminacjach wojewódzkich stanął do rywalizacji ze 167 uczniami z całego województwa i znów okazał się jednym z najlepszych. Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się we wtorek 19 listopada w Muzeum Śląskim w Katowicach.
Bardzo serdecznie gratulujemy Wiktorowi wielkiego sukcesu i dziękujemy, że tak godnie reprezentował naszą szkołę. Wielkie brawa!

aut. I. Będkowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content