Z wizytą w przychodni weterynaryjnej

Uczniowie klasy 1a odwiedzili Przychodnię Weterynaryjną „Cztery Łapy” przy ulicy Dunikowskiego. Dokładnie obejrzeli gabinety weterynaryjne i dowiedzieli się, na czym polega praca weterynarza. Lekarze weterynarii, p. Joanna Wypych i p. Justyna Podhorska, zaprezentowały badania zwierząt: psa i kota, wykorzystując potrzebne narzędzia medyczne. Ogromne wrażenie zrobiła na uczniach profesjonalna sala chirurgiczna wyposażona w nowoczesną aparaturę do znieczulenia zwierząt towarzyszących oraz sprzęt do monitorowania funkcji życiowych zwierzaków podczas wykonywanych zabiegów. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć „salon fryzjerski”, w którym klientami są zwierzęta. Wszyscy brali aktywny udział w spotkaniu i chętnie opowiadali o swoich małych przyjaciołach, natomiast pracownicy przychodni odpowiadali z cierpliwością i wyczerpująco na każde zadane pytanie. Uczniowie otrzymali również słodki poczęstunek od przemiłych pracowników lecznicy. Serdecznie dziękujemy za pouczającą lekcję i poświęcony nam czas. 

aut. Z Kamińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content