Książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa są już w bibliotece!

17.10.2019 r. dotarły do naszej szkoły niecierpliwie oczekiwane nowości wydawnicze w ilości prawie 900 egzemplarzy, zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakupu można było dokonać dzięki temu, iż nasza szkoła zgłosiła swój udział w programie rządowym, skąd otrzymała 12 tysięcy złotych oraz 3 tysiące złotych od organu prowadzącego szkołę. Wiele pozycji zakupionych do biblioteki pochodzi z wyboru samych uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Miło jest patrzeć na radość, jaka panuje wśród uczniów na widok tych nowości. Niektórzy już rezerwują sobie książki, które jako pierwsze przeczytają. Mam nadzieję, że zapał ten nie opuści moich Czytelników do końca roku szkolnego. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ książki muszą przejść cały proces przygotowania zanim trafią na półki. Za około tydzień będzie już można wypożyczyć pierwsze pachnące nowością książki.
Warto pamiętać, że czytanie aktualizuje oprogramowanie w mózgu! Więc przyjdź do biblioteki, wypożycz i czytaj!

aut.M.Kaliszuk

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content